مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی آجر نسوز سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل سبک بودن وزن آجر نسوز چیست؟بهترین تولیدکنندگان آجر نسوز در کشور

کارخانه تولید آجر نسوز سبک انواع این محصول را با درجات کیفی یکسان نسبت به نوع کاربرد آنها تولید و به بازار عرضه می کنند. آیا علت سبک بودن وزن این آجرها را می دانید؟ چگونه می توان با بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان انواع آجر نسوز در کشور ارتباط مستقیم داشت و سفارشات را با نرخ تولیدی ثبت نمود؟

کارخانه تولیدی آجر نسوز سبک

دلیل سبک بودن وزن آجر نسوز چیست؟

دلیل سبک بودن وزن آجر نسوز چیست؟ آجرها بر اساس نوع جنس تولیدی به دو دسته کلی آجرهای فشاری و ماشینی دسته بندی می شوند. نوع فشاری، مدل های سنتی و قدیمی هستند که به صورت خشت زنی به وسیله کارگران قالب زنی می شد و در کورهای سنتی پخته و آماده می شدند. امروزه انواع آجر موجود در بازار اغلب از نوع ماشینی و صنعتی هستند که دارای وزن سبک و مدل های مختلفی از نظر شکل ظاهری می باشند.
سبک بودن وزن آجر نسوز نیز تحت تاثیر نوع مواد اولیه تولیدی و همچنین طراحی آن قرار دارد. همانطور که می دانید در تولید این مدل آجر از سنگ های پودر شده یا خاک های چینی استفاده می کنند که وزن بسیار سبکی دارند. وجود سوراخ های بزرگ بر روی سطح آجر نیز یکی دیگر از عوامل کاهش وزن و سبک بودن آنها است. معمولاً بر روی مدل های بزرگ این محصول حدود ۸ تا ۱۰ سوراخ وجود دارد که قطر هر کدام بین ۲ تا ۲٫۵ سانتی متر است. در بازار این محصولات به آجرهای هشت یا ده سوراخه مشهور هستند که برای دیوار چینی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. علت ایجاد این سوراخ ها علاوه بر کاهش وزن آجرها، امکان نفوذ ملات و سیمان به درون آجر و افزایش استحکام بنای ساختمان است.

بهترین تولیدکنندگان آجر نسوز در کشور

بهترین تولیدکنندگان آجر نسوز در کشور کارخانه های تولیدی آجر در مناطق مختلف کشور گسترده شده اند و فعالیت مستمری دارند. با این حال استان های اصفهان و قم دو قطب بزرگ تولیدی انواع آجز نسوز در کشور به شمار می آیند. تنوع تولید در کنار استفاده از دستگاه های مدرن برای تهیه هر چه بیشتر این محصولات دو دلیل عمده گسترش فعالیت کارخانه های آجر نسوز در این مناطق است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که مراحل پخت و تولید آجر شامل موارد زیر می شود:

  • تهیه خاک رس که باید کاملاً خالص و عاری از هر گونه ناخالصی باشد.
  • فرآوری و عمل آوردن خاک رس که شامل آسیاب کردن و الک کردن آن می شود.
  • ساختن گل مناسب آجر پزی که با آب و دیگر مواد افزودنی آماده می شود.
  • قالب گیری یا خشت زنی گل آماده شده
  • خشک کردن خشت های آماده

برای تهیه بهترین نوع انواع آجر نسوز در کشور ابتدا باید نیاز بازار هدف خود را مشخص کنید. در نهایت با شناخت تامین کنندگان و سعی در ارتباط مستقیم با آنها، سفارشات عمده خود را با قیمت ارزان تهیه کنید.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *