مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده آجر نسوز ورامین

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع آجر نسوز ورامینتولید عمده آجر نسوز ورامین

آجر های نسوز از جمله محصولات سرامیکی هستند که با مقاومت به هدایت حرارت یا به عبارتی دیگر خاصیت عایق بودن عالی می توانند گرما را در خود نگه دارند و کمتر گرما را به محیط منتقل کنند. مراکز زیادی به تولید و پخش این محصول می پردازند که برای نمونه می توان به آجر نسوز ورامین اشاره کرد.

پخش عمده آجر نسوز ورامین

کیفیت انواع آجر نسوز ورامین

کیفیت انواع آجر نسوز ورامین موضوع مقاومت حرارتی باعث می شود که در کاربرد هایی مانند کوره گرما در قسمت داخلی متمرکز شود و یا در مکان هایی مثل شومینه آجر زیاد گرما جذب نکند و راندمان انرژی بالا رود.از طرف دیگر ویژگی بارز آن ها مقاومت حرارتی بالاست یعنی می توانند دما های بالا را تاب بیاورند و نه تنها ذوب نشوند بلکه هیچ گونه تغییر حالتی از خود نشان ندهند.

کیفیت آجر نسوز به منبع مواد اولیه آن، مقدار و نوع نا خالصی های آن ها، درصد اجزا در ترکیب و دقت فرمولاسیون و دمای پخت بر می گردد که این عامل آخر مقاومت حرارتی را مهیا می کند و در پخت آجر نسوز بسیار مهم است. اهمیت آن به این جهت است که به عنوان مثال در کوره اگر آجر ها مقاومت کافی نداشته باشند باعث می شود مواد آجر وارد ذوب شوند و ذوب به بیرون کوره نشت کند. 

فاکتور کیفی موثر دیگر در تولید آجر ها که می توانند در ساختمان سازی استفاده شوند و نقش مهمی در دکوراسیون دارند، رنگ آجر است که به عامل نا خالصی بر می گردد که اگر مواد اولیه ما بسته به محل استخراج ناخالصی آهن زیادی داشته باشند، رنگ محصول به سمت قرمز می رود. اما می توان آن را با عملیات خالص سازی حذف کرد و به رنگ های دیگر نیز دست یافت.

تولید عمده آجر نسوز ورامین

تولید عمده آجر نسوز ورامین ورامین از جمله اقسام صنعتی کشورمان به شمار می رود که به تولید و توزیع عمده انواع آجر نسوز با کیفیت و اشکال مختلف می پردازد. و قادر به ساخت انواع آجر ها از آلومینی، آلومینا سیلیکاتی، شاموتی و گرافیتی است. شاموت از مواد درشت دانه، عایق و ارزانی است که باعث می شود بتوانیم آجر هایی با قیمت پایین برای کاربرد های محدودی تهیه کنیم و اما آجر های گرافیتی بیشتر برای کوره ها استفاده می شوند و مقاومت شیمیایی بالایی از خود نشان می دهند.
استفاده از این آجر ها باعث می شود آجر در ذوب حل نشود و فصل مشترک آجر یا به اصطلاح بند آجر محل نفوذ ذوب نشود و از نشت مواد مذاب به بیرون کوره و اثرات زیان بار آن جلو گیری کند.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *