مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز آجر نسوز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره آجر نسوز صادراتیمراکز فروش آجر نسوز صادراتی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در کنار ذخایر و معادن با ارزش ما و همچنین در کناره نفت و گاز ما صادرات دیگری را نیز داریم که از ارزش بالایی برخوردارند. آجر نسوز صادراتی ازجمله اجناس با ارزشی است که می توانیم از آن نام ببریم.

این نوع آجر به خاطر مقاومت و استحکام بالایی که دارد همچنین بخاطر رنگ های زیبای آن مورد توجه کشورهای دیگر نیز قرار گرفته است.

نرخ روز آجر نسوز صادراتی

اطلاعاتی درباره آجر نسوز صادراتی

اطلاعاتی درباره آجر نسوز صادراتی به خاطر کیفیت بالایی که در تولید این نوع آجر به کار بردیم فروش آجر بسیار خوب بوده است تا جایی که ما صادرات زیادی نیز از این نوع آجر به خارج نیز داشته ایم. آجرها را آنقدر در آتش حرارت می دهند تا به نقطه مقاومت برسد و بتواند در برابر نور خورشید و باران و سرما ایستادگی کند.

وقتی که این آجرها را با آتش حرارت می دهند طیف گسترده‌ای از رنگ بر روی آن پدیدار می‌شود که باعث میشود از قبل از حرارت زیباتر شود و همین طیف رنگی باعث می شود که مشتریان با هر سلیقه ای بتوانند از این آجر خریداری کنند. این نوع آجر بسیار سبک است و همچنین قدرت جذب بالایی در چسبندگی دارد و مصالح ساختمانی به خوبی با آن محکم می شود و به خاطر همین است که از ساختمان فرو نمی ریزد.

در اصل بهترین خاصیت آجر نسوز همان مقاومت بالای آن در برابر سرما و گرما است. بنابراین از این نوع آجر در کوره های صنعتی نیز استفاده می کنند زیرا آن را هر چقدر هم حرارت دهند باز هم از هم نمی پاشد. از این نوع آجر در کف فرش ها نیز استفاده می کنند چرا که هیچ یک از مصالح ساختمانی مانند این آجر نمی‌تواند در برابر نور مستقیم خورشید که سوزان است و همچنین باران های شدید مقاومت کند. کشورهای خارجی نیز به خاطر مقاومت بالای این نوع آجر از آن برای ساختن ساختمان ها و حتی پل ها استفاده می کنند.

مراکز فروش آجر نسوز صادراتی

مراکز فروش آجر نسوز صادراتی این روزها بازار آجر بسیار پرفروش است چرا که همگان به ارزش و اهمیت این نوع آجر پی برده اند و کسانی که اندک اطلاعی از ویژگی این آجر دارند آن را برای ساختن ساختمان های خود خریداری میکنند چرا که این نوع آجر باعث می شود که عمر و استحکام ساختمان آنها چند برابر شود و تحت تاثیر باد و باران و گرمای خورشید قرار نگیرد.

این نوع آجر یک نوع عایق نیز به حساب می آید چرا که جلوی هدر رفتن انرژی را میگیرد و باعث کاهش انرژی می شود. در کشور ما نیز به تازگی از این آجر در ساختن ساختمان ها بیشتر استفاده می شود چرا که همه به خاصیت های این آجر پی بردند.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *