مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید آجر نسوز کوره صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره آجر نسوز کوره صنعتیتولید کنندگان آجر نسوز کوره صنعتی

در طی چند سال گذشته آجرهای نسوز به علت داشتن کاربردهای متنوع بسیار شهرت پیدا کرده اند، یکی از انواع این آجره آجر نسوز کوره صنعتی بوده که نقش مهمی در افزایش مقاومت کورههای صنعتی دارد.

مرکز خرید آجر نسوز کوره صنعتی

اطلاعاتی درباره آجر نسوز کوره صنعتی

اطلاعاتی درباره آجر نسوز کوره صنعتی آیا میدانید برای تولید آجرهای نسوز چه کارهایی باید انجام شود؟ برای تولید این محصول همان فرایند تولید آجرهای معمولی طی میشود ولی درجه حرارتی که اعمال میشود خیلی بیشتر از حرارت استفاده شده در تولید انواع معمولی آجر میباشد.

ویژگی آجر نسوز: لازم به ذکر است این مصالح به علت مقاومت بالا و ویژگیهای منحصر به فردی که دارند هم در صنعت و هم در ساختمانهای مسکونی کاربرد زیادی دارند، اما در این مقاله فقط ویژگیهایی از این محصولات را برای شما میگوییم که آنها را به انتخاب اول در کورهها تبدیل میکند. 
این ویژگیها عبارتند از:

  • مقاومت به درجه حرارت بالا تا ۱۸۰۰ درجه سانتیگراد: اگر آجری که در کوره استفاده میکنیم مقاومت خوبی در برابر حرارت زیاد نداشته باشد، نمیتوان دمای کوره را خیلی بالا برد، در نتیجه محصول نهایی مورد نظر ما و مشتری تولید نمیشود و به دنبال عدم رضایت مشتری، مجبور میشویم کارگاه خود را تعطیل کنیم یا هزینه ای دوباره به خرید کوره مناسب اختصاص دهیم.
  • مقاومت در برابر فشارهای مکانیکی و تاثیرات شیمایی مواد موجود در کوره: شاید یک آجر بتواند حرارت بالا را تحمل کند اما نسبت به مواد شیمیایی داخل کوره یا نیرویی که بر اثر این مواد به آن وارد میشود بسیار آسیب پذیر باشد، این مسئله منجرم به خرابی کوره در مدتی بسیار کوتاه میشود و به دنبال آن محصول نهایی به دست آمده دارای اشکالات بسیاری بوده که باعث میشود مشتریهای همیشگی خود را از دست دهیم.
  • داشتن ثبات ابعادی در دماهای بالا: باید بدانید که تغییر ابعاد در صنعت بسیار حائز اهمیت بوده و در صورت عدم استفاده از مصالح مناسب، در دمای بالا این تغییر اندازه کوره را ناگهان منفجر میکند و خسارتهای مالی و جانی زیادی به بار می آورد، این آجرها به علت عدم تغییر اندازه در دمای بالا کارایی زیادی در صنعت دارد.
  • قابلیت سفارش برای ساخت آجرهایی با ابعاد متفاومت اگرجه این آجرها در اندازههای استاندارد و مشخص تولید میشوند

تولید کنندگان آجر نسوز کوره صنعتی

تولید کنندگان آجر نسوز کوره صنعتی باتوجه به اهمیتی که مصالح به کار رفته در کورهها دارند انتخاب انواع مناسب آجر از میان اقسام مختلفی از این محصول که در بازار آجر موجود بوده بسیار حیاتی است.
شرکت ما محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی تولید میکند که دارای همه ی مشخصه های لازم برای یک آجر نسوز صنعتی با کیفیت میباشد تا دیگر نیاز نباشد هزینه های زیادی را به علت انتخاب آجر نامرغوب متحمل شوید.

در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب آجر یا قصد خرید آن را دارید با ما در ارتباط باشید. 

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *