مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز آجر نسوز صدفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر نسوز صدفی جه ویژگی دارد؟توزیع انواع آجر نسوز صدفی

چه اسم زیبایی! آجر نسوز صدفی؛ وقتی این اسم را تلفظ می کنیم، یاد صدف های کنار دریا می افتیم که چقدر زیبا هستند. این آجرها نیز جزو مصالح زیبای ساختمانی به شمار می‌روند و علاوه بر ظاهر زیبا دارای مقاومت عالی در برابر انواع شرایط جوی می باشد.

این نوع آجر به رنگ روشن است و از معدن هایی تولید شده است که خاک سفید در آنها وجود دارد. از این آجر برای زیبا سازی نمای ساختمان استفاده می کنند.

قیمت روز آجر نسوز صدفی

آجر نسوز صدفی جه ویژگی دارد؟

آجر نسوز صدفی جه ویژگی دارد؟ امروز توزیع آجر از شرایط خوبی برخوردار است. آجر نسوز صدفی آجری بسیار زیبا برای داخل و خارج ساختمان است. این آجر به رنگ سفید است و بهتر است در جاهایی که آلودگی جوی وجود ندارد گذاشته شود زیرا به خاطر سفید بودن آن امکان کثیف یا تیره شدنش وجود داشته باشد. این نوع آجر درجه دمای هوای ساختمان را تثبیت می کند و اجازه نمی دهد که انرژی هدر برود و نقش بسزایی در کاهش انرژی دارد.

آجر نسوز صدفی را می توانم بین آجر مشکی و قهوه ای قرار دهیم. چراکه زیبایی آن دو چندان می شود. این نوع آجر از مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر باد و باران و گرما و سرما بسیار مقاوم است. به خاطر حرارت شدیدی که با آتش داده شده این نوع آجر بسیار مقاوم شده است.
شاید به نظر بعضی افراد آجر نسوز صدفی به معنای این است که قابل آتش گرفتن نیست؛ این نوع آجر وقتی که در مقابل آتش قرار گیرد فقط فرو نمی پاشد در حالیکه آجرهای دیگر به راحتی خرد و پودر می‌شوند. ناگفتنی در مورد این نوع آجر زیاد است ولی همان قدر بگوییم که بهترین و قدرتمندترین آجری است که در دنیا وجود دارد چرا که باعث استحکام ساختمان می شود و کسانی که از این نوع آجر برای ساختمان خود به کار می‌برند مطمئن باشند که طول عمر ساختمان آنها چند برابر بیشتر از ساختمان هایی است که با مصالح دیگر ساخته می شوند.

توزیع انواع آجر نسوز صدفی

توزیع انواع آجر نسوز صدفی ما توانسته ایم انواع آجر نسوز را مخصوصاً آجر نسوز صدفی را تولید کرده و در مراکز فروش توزیع با قیمت مناسب توزیع کنیم. این نوع آجر از مقاومت بالایی برخوردار است. این نوع آجر از خاک نسوز و کربن تشکیل شده است و در برابر آتش بسیار حرارت گرفته است و تبدیل به آجر شده است.

در برابر گرما و سرما مقاوم است. ما بهترین آجر را تولید کرده‌ایم و هرچه در توان داشته ایم برای کیفیت آن به کار بردیم تا مرغوب ترین آجر را به مردم عزیزمان عرضه کنیم. افرادی که جنس مقاوم را استفاده می کنند هیچگاه پشیمان نخواهد شد.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *