مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه آجر نسوز طوسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انواع آجر نسوز طوسیرنگ های متفاوت آجر نسوزقالب گیری آجر نسوزمعیار انتخاب صحیح آجر نسوزپر استفاده ترین آجر نسوزمقاومت آجر نسوز در برابر شرایط متفاوتساخت آجر نسوز از خاک چینی

انواع مختلف آجر نسوز را می‌توان به‌ عنوان یکی از مصالح پرکاربرد در بسیاری از ساختمانها و صنایع گوناگون به حساب آورد.
عرضه گسترده و متنوع این محصولات از قبیل رنگ های متفاوت آجرهای نسوز مانند آجر نسوز طوسی بستری را فراهم کرده است که بتوان از این محصولات در ساختمان های گوناگون نیز استفاده نمود.

فروش ویژه آجر نسوز طوسی

فروش انواع آجر نسوز طوسی

فروش انواع آجر نسوز طوسیآجرهای نسوز به عنوان یکی از مقاومترین و شکیلترین انواع متفاوت مصالح ساختمانی در سال های اخیر از استقبال بی نظیر استفاده کنندگان برخوردار شده اند.
فروش انواع آجر نسوز در رنگ های گوناگون مانند آجر نسوز طوسی این بستر را فراهم کرده است که استفاده کنندگان متفاوتی مانند پیمانکاران ساخت و ساز ساختمانی و دست اندرکاران احداث انواع گوناگون ساختمان های مسکونی اداری تجاری و سایر ساختمان های دیگر بتوانند به راحتترین شکل ممکن از این محصول به عنوان یکی از مصالح ساختمانی استفاده نمایند.
با توجه به اینکه رنگ‌های انواع گوناگون آجرها تاثیر مستقیمی در زیبایی بخشی و ایجاد ظاهری زیبا برای بسیاری از بناها دارند، شرکت های تولید کننده معمولا محصولات خود را در رنگ های متنوعی عرضه می کنند تا امکان استفاده از آنها در نمای بسیاری از ساختمان ها نیز فراهم شود.
همانطور که گفته شد ویژگی های منحصر به فرد این نوع از آجر دلیلی بر آن شده است که بتوان به راحتترین شکل ممکن از آن در محیط های گوناگون صنعتی و مسکونی استفاده نمود.
به همین واسطه نیز می توان یادآور شد که از انواع گوناگون آجر نسوز در صنایعی مانند فولاد سازی، شیشه سازی، کارخانجات سیمان و بسیاری دیگر از صنایع مرتبط با انواع مختلف مواد شیمیایی استفاده می گردد.

از جمله پرطرفدارترین رنگ های انواع گوناگون آجر نسوز می تواند رنگ طوسی آن باشد به همین واسطه نیز فروش آجر طوسی در سالهای اخیر روند رو به رشدی داشته است و بسیاری از افراد برای طراحی محیط مد نظر خود از رنگ طوسی، خردلی، قهوه ای تیره، خاکستری و سایر رنگ های رایج این محصولات بهره برده اند.
گستردگی تنوع آجرهای نسوز موجب آن شده است که بتوان برای محیط های گوناگونی مانند محیط های اداری، مسکونی، تجاری، گردشگری، نمایشگاهی و سایر محیط های دیگر از انواع متفاوت آن با درصد مقاومت متغیر و زیبایی‌های گوناگون و همچنین طراحی های متفاوت استفاده نمود.

رنگ های متفاوت آجر نسوز

رنگ آجر نسوز ارتباط مستقیمی با مواد اولیه به کار رفته در خط تولید آن دارد به همین دلیل نیز معمولا شرکت‌ها با استفاده از مواد شیمیایی گوناگونی تلاش می‌کنند تا انواع متفاوتی از آجر نسوز را تولید و به بازار عرضه نمایند.

البته باید گفت شرکت‌های تولیدکننده معمولاً به واسطه نظرسنجی های که از مصرف کنندگان خود انجام می دهند، اقدام به تولید انواع گوناگون آجر نسوز با استفاده از رنگهای مختلف می کنند به همین دلیل نیز می توان رنگ های از قبیل رنگ سیاه، خردلی، کالباسی، قهوه ای تیره،مشکلی خاکستری، طوسی، سرخ و سایر طیف های رنگی دیگر را در میان این نوع از آجرها مشاهده نمود.
آجر های دیرگداز یا همان آجر های نسوز دارای انواع گوناگونی هستند که به واسطه مواد شیمیایی مختلفی تولید می شوند به همین دلیل نیز در صد مقاومت آنها و رنگ های آنها بسیار متغیر است، این تنوع رنگ و مقاومت امکان انتخاب آسانتر را به استفاده کنندگان گوناگون این محصول می دهد تا بتوانند مطابق طراحی محیطی که در ذهن خود دارند از آجرهای با رنگ مخصوص استفاده نمایند.
باید یادآور شد که در بسیاری از ساختمان ها و ویلاهای گوناگون نیازمند طراحی شومینه های هستیم که دمای بسیار بالایی را برای گرم کردن محیط ایجاد می‌کنند، به همین واسطه نیز رنگ های متفاوت آجر نسوز امکان استفاده از آن در محیط داخلی ساختمان را فراهم کرده است تا طراحان شومینه ها بتوانند به وسیله آن شومینه های مختلف گازی و سایر شومینه های دیگر را طراحی و اجرا نمایند.

قالب گیری آجر نسوز

قالب گیری آجر نسوزقالب گیری آجر را می‌توان یکی از مراحلی دانست که تاثیر مستقیمی در کیفیت و بازار مصرف آن ایفا می کند، چرا که استفاده از قالب های متنوع در تولید این محصولات این امکان را به وجود آورده است که آجرهای نسوز ای با شکل های متفاوت تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.
شرکت های تولید کننده معمولاً با استفاده از ابزارهای دقیق کامپیوتری و دست اندرکاران طراحی ماهر این محصولات تلاش می‌کنند تا انواع گوناگونی از آجر نسوز را در طرح های گوناگون و با اشکال مختلف تولید کنند که به همین واسطه نیز می‌توان از این محصولات به عنوان یکی از محصولات ایجاد کننده زیبایی در بسیاری از محیط های خانگی و تجاری نیز استفاده نمود.
حتی در بسیاری از محیط های مانند هتل ها و رستوران ها استفاده از آجرهای نسوز برای پوشاندن سطح دیوار رواج گسترده ای پیدا کرده است.
شکل ظاهری این محصولات می تواند به عنوان یکی از عوامل ایجاد کننده حالت نوستالژیک برای بسیاری از افراد بسیار موثر باشد.

انواع گوناگون آجرهای نسوز معمولاً وابسته به مکانی که قرار است در آن استفاده شود در ابعاد و اشکال گوناگونی تولید می گردند به همین واسطه نیز می توان گفت انواع ظریف تر و ریز نقش آنها را می توان در محیط های خانگی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار داد اما برای کوره های که قرار است دمای بسیار بالایی را تحمل کنند و همچنین مقاومت بسیار بالایی را از انواع گوناگون این آجرها انتظار دارند از شکلهای گوناگون دیگری بهره می برند که همخوانی بیشتری با محیط مد نظر داشته باشند.

قالب گیری را می توان به عنوان یکی از مراحل اصلی تولید این محصولات به حساب آورد چرا که خمیر مایه اصلی آجر با استفاده از قالب های متفاوتی تبدیل به آجرهای خواهند شد که قرار است مورد استفاده قرار بگیرند و معمولا بعد از این مرحله آجرهای قالب گیری شده توسط کوره‌های با دمای بسیار بالا که حدود دمای آن را می‌توان ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد ذکر کرد مورد پخت قرار می‌گیرند.

معیار انتخاب صحیح آجر نسوز

برای انتخاب آجر نسوز می توان از معیارهای گوناگونی بهره برد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مواد شیمیایی به کار رفته در فرآیند تولید آن ها: همانطور که گفته شد تولید این محصولات معمولا با استفاده از مواد شیمیایی گوناگونی صورت می‌پذیرد به همین دلیل نیز درصد مقاومت آنها و توان مقابله با بسیاری از تهدید کنندگان طبیعی مانند دمای بالا و محیط های اسیدی وابسته به مواد اولیه به کار رفته در فرایند تولید آنها متفاوت است.
البته باید گفت که استفاده کنندگان مانند صنایع مختلف از گونه های مختلف این آجرها با ترکیبات شیمیایی مشخصی استفاده می کنند که امکان انجام بسیاری از کارها را به صاحبان کوره ها می دهد.
همانطور که می‌دانید در کوره های مانند کوره های پخت شیشه و فلزات غیر آهنی با دمای بسیار بالایی ای روبرو هستیم به همین دلیل نیز توان مقاومت بسیار بالای این نوع از آجرها می‌تواند به عنوان یکی از عوامل کمک کننده در تولید محصول باکیفیت این کارخانجات به حساب بیاید.
شکل آجر ها: در کاربرد های مانند نمای ساختمان ها رنگ و شکل آجر ها نقش موثری را ایفا می نماید، به همین دلیل شرکت های تولیدکننده با به کارگیری قالبهای مخصوص و مواد اولیه مختص این نوع از آجرها تلاش می‌کنند تا محصولات بسیار با کیفیت و شکیل ای را تولید کنند تا امکان استفاده از آنها در محیط های مانند نمای ساختمان را نیز فراهم کنند.
باید توجه داشت که سطوحی مانند نمای ساختمان همواره با تهدیدات طبیعی مانند باران های اسیدی و زمستان‌های طاقت‌فرسا و همچنین آفتاب سوزان تابستان روبرو است به همین دلیل استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات این نوع از آجر هم نیز وابسته به نوع استفاده این محصولات در محیط های اینچنینی دستخوش تغییرات بسیاری می شود.
شکل آجر نیز همانند بسیاری دیگر از عوامل تاثیر گذار در انتخاب آن می تواند از اهمیت شایانی برخوردار باشد چرا که بسیاری از استفاده کنندگان نیازمند استفاده از آجرهای هستند که به واسطه آن بتوانند طراحی خاصی را بر روی سطح مورد نظر پیاده نمایند به همین دلیل شکل هایی مانند مستطیل، مربع، مثلث و دایره را می توان در محصولات تولید شده جدید مشاهده نمود.البته رایج ترین شکل مورد استفاده توسط مصرف کنندگان گوناگون و همانند گذشته مدل‌های چهارضلعی آن است.

رنگ آجر نیز شاخصه دیگری است که می توان به وسیله آن طرح های بسیاری را انجام داد.
طیف رنگ های گوناگون استفاده شده در آجر ها امکان ترکیب بندی رنگی گوناگونی را به افراد طراح می‌دهد تا بتوانند در سطوحی مانند سطوح نمای ساختمان از آنها استفاده نمایند به همین دلیل نیز در سال‌های اخیر عرضه گسترده انواع آجرهای نسوز در رنگ‌های مانند طوسی، قهوه ای، خاکستری و بسیاری از رنگهای دیگر روند چندین برابری به خود گرفته است.

پر استفاده ترین آجر نسوز

پر استفاده ترین آجر نسوزاستفاده آجر نسوز را نمی توان منوط به محیطی خاص دانست چرا که گستردگی استفاده از مواد اولیه متفاوت در فرایند تولید آنها این امکان را به وجود می آورد تا بتواند در محیط های بسیاری از این محصولات استفاده نمود همچنین درصد مقاومت بالا در مقابل بسیاری از تهدید کنندگان محیطی خود دلیلی بر آن شده است که بتوان در جاهایی که نیازمند مصالح ساختمانی و احداثی با کیفیت و مقاومت هستیم بشود به راحت ترین شکل ممکن از این محصولات استفاده نمود.

البته می توان گفت در بخش ساختمانی حجم قابل توجهی از محصولات تولید شده توسط شرکت های تولید کننده برای استفاده در نمای ساختمان ها مورد مصرف قرار می گیرد چراکه ضد شوره بودن، رنگ ثابت و ضد جلبک بودن این محصولات به عنوان عوامل اصلی تاثیرگذار بر انتخاب آنها بستری را فراهم کرده است که بتوان به راحتترین شکل ممکن از آنها در نمای ساختمان های متفاوت استفاده کرد.
در بخش صنعت نیز حجم قابل توجهی از محصولات برای ساخت بسیاری از پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که مقاومت بسیار بالای آنها امکان طراحی بسیار به صنعت کاران مختلف می دهد.
شما نیز اگر نیازمند تهیه این محصول برای استفاده در محیطی خاص هستید می توانید با انجام مشاوره های مورد نیاز خود با بخش فروش همین مجموعه نسبت به تهیه بهترین نوع آجر نسوز و مناسب ترین نوع آن اقدام کنید. 

مقاومت آجر نسوز در برابر شرایط متفاوت

همانطور که گفته شد مقاومت آجر نسوز وابستگی مستقیمی به مواد شیمیایی به کار رفته در فرایند تولید آن دارد که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم.
آجرهای نسوز سیلیس ای ، آجر نسوز ویژه، آجر نسوز قلیایی و آجر نسوز آلومینیومی را می‌توان به عنوان پرکاربردترین انواع مختلف آجر نسوز به حساب آورد.
آجر نسوز ویژه معمولاً برای استفاده های خاص صنعتی مورد مصرف قرار می گیرد، آجر نسوز اکسید کروم نیز معمولاً برای ساخت کوه های بلند ذوب آهن استفاده می کنند، آجر آلومینیومی معمولاً در صنعت شیشه سازی کاربرد وسیعی دارد چراکه می توان از این نوع آجر برای تولید و ساخت کوره های شیشه استفاده کرد.
گونه دیگر آجرهای نسوز نوع قلیایی آن است که معمولاً برای قسمت بالای کوره های متفاوت مانند کوره های ذوب شیشه و فلزات غیر آهنی مورد استفاده قرار می گیرد.
مقاومت آجر بخصوص در برابر شرایط مختلف این امکان را به وجود می‌آورد که در صنایع و مصارف گوناگون از آن استفاده کرد به همین دلیل نیز کارخانجات تولید کننده این محصولات با استفاده از مواد شیمیایی خاص این امکان را به وجود می آورند که در محیط های خاص و ویژه نیز بتوان از آنها استفاده نمود مانند محیط های آزمایشگاهی و محیط های که با بسیاری از مواد شیمیایی واکنش پذیر در ارتباط هستند.
از طرفی مقاومت آجر نسوز در مقابل بسیاری از تهدیدهای محیطی مانند دما و شرایط آب و هوای مختلف این امکان را به وجود آورده است تا بتوان از این محصولات در ساخت و ساز ساختمان های متفاوت نیز بهره برد.

ساخت آجر نسوز از خاک چینی

ساخت آجر نسوز از خاک چینیهمانطور که گفته شد ساخت آجر نسوز به واسطه استفاده از مواد اولیه گوناگونی صورت می پذیرد که یکی از پرکاربردترین انواع آن خاک چینی است که در سال های اخیر جایگاه ویژه‌ای در میان شرکت‌های تولید کننده پیدا کرده است.
با توجه به اینکه استفاده از این خاک می تواند درصد مقاومت آجر را در حد قابل قبولی افزایش دهد و همچنین عناصر مختلف موجود در این محصول امکان ایجاد مقاومت بالا در مقابل دماهای بسیار بالا را نیز برای انواع گوناگون آجرها فراهم می‌کند.
استفاده از خاک چینی در ساخت و ساز انواع گوناگون آجر ها این امکان را به وجود آورده است تا بتوان از رنگ‌های مختلف نیز در فرآیند تولید این نوع از آجرها بهره برد و به همین دلیل می توان گفت آجرهای تولید شده به واسطه خاک چینی از جمله آجر ها هستند که به غیر از شکل پذیری مناسب برای استفاده های تزیینی و ساختمانی نیز بسیار مناسب اند.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *