مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی آجر نسوز صنعتی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انواع آجر نسوز صنعتیطراحی کلاسیک آجر نسوز صنعتیبررسی ساخت آجر نسوز صنعتیراهنمای کامل انتخاب آجر نسوز صنعتیطراحی هنرمندانه آجر نسوز صنعتی اصفهانکاربردهای ناصحیح آجر نسوز صنعتیویژگی های یک آجر نسوز مرغوب

کارایی بسیار بالا و قابلیت های منحصر به فرد آجر نسوز موجب آن شده است که استفاده از آن روز به روز با استقبال بیشتری مواجه شود.
 آجر نسوز صنعتی اصفهان به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در مقابل حرارت و سایر عوامل تهدید کننده مخرب محیطی دارد به عنوان یکی از محبوب‌ترین آجرهای نسوز در میان استفاده کنندگان متفاوت این کالا از استقبال مناسبی برخوردار است.

فروش استثنایی آجر نسوز صنعتی اصفهان

فروش انواع آجر نسوز صنعتی

فروش انواع آجر نسوز صنعتیفروش آجر نسوز صنعتی این امکان را به وجود آورده است که مصرف کنندگان بتوانند در محیط های متفاوتی که نیازمند استفاده از آجر با درصد مقاومت بسیار بالا نسبت به حرارت و سایر عوامل تهدید کننده بیرونی هستند به راحتترین شکل ممکن از این محصول استفاده نمایند.

در سال‌های قبل حجم قابل توجهی از آجر نسوز به صورت وارداتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گرفت که می توانست مشکلات بسیاری از جمله قیمت بالای محصولات را برای استفاده کنندگان به همراه داشته باشد.
اما خوشبختانه در سال‌های اخیر به وسیله دستیابی به فرمولاسیون تولید آنها در داخل کشور تولید این محصول در داخل کشور امکان دسترسی هرچه آسانتر مصرف‌ کنندگان آن را فراهم کرده است.

البته باید گفت که کیفیت بسیار بالای محصولات تولید شده در داخل کشور این امکان را فراهم کرده است که همه ساله مقادیر قابل توجهی از این محصول به عنوان یک محصول صادراتی به بسیاری از کشورهای همجوار از جمله عراق، پاکستان، افغانستان، هندوستان و بسیاری از کشورهای دیگر ارسال شود.
از دلایلی که موجب افزایش چشمگیر استقبال کشورهای دیگر از این محصولات شده است رعایت کردن استانداردهای بین المللی و استاندارد های داخلی در فرآیند تولید آنهاست.
از این رو می‌توان گفت محصولات تولید شده در داخل کشور به عنوان یکی از بهترین آجر های نسوز در دنیا می تواند به عنوان یک رقیبی جدی برای بسیاری از شرکت‌های خارجی و برنده ای مطرح در سطح جهان به حساب بیایند.

طراحی کلاسیک آجر نسوز صنعتی

انواع گوناگون آجر نسوز به دلیل استفاده های بسیار متنوعی که در صنایع مختلف دارد در طراحی های گوناگون نیز عرضه می گردد و از این رو می توان طراحی های از قبیل طراحی آجر صنعتی، آجر نسوز کلاسیک، مختص طراحی دکور، مناسب برای استفاده های صنعتی و بسیاری دیگر از طراحی‌های آن اشاره نمود.

تولیدکنندگان این محصولات معمولا وابسته به نیاز مصرف کنندگان خود تلاش می‌کنند تا آجرهای متفاوتی در اشکال و مدل های گوناگون تولید نمایند که این خود موجب آن شده است که مصرف کنندگان بتوانند با خیال راحت تر نسبت به انتخاب آجر‌ نسوز مورد نظر خود اقدام نمایند.

با توجه به این که علم دکوراسیون محیط های داخلی و خارجی انواع متفاوت ساختمان ها در سال های اخیر به کمک ساختمان سازی آمده است، طراحی کلاسیک آجر نسوز نیز این امکان را به وجود آورده است که استفاده کنندگان بتوانند به بهترین شکل ممکن از آن بهره ببرند.

با توجه به این که از این نوع آجر در نماهای بیرونی بسیاری از ساختمان‌ها و همچنین در طراحی محیط داخلی آنها بسیار بهره می برند، تولید آجر نسوز در طراحی های مختلف از جمله طراحی کلاسیک این امکان را پدید آورده است که طراحان بتوانند در طراحی خود مدل های گوناگون آن را لحاظ نمایند.

بررسی ساخت آجر نسوز صنعتی

بررسی ساخت آجر نسوز صنعتیساخت آجر نسوز معمولاً با استفاده از مواد اولیه مختلفی صورت می گیرد، به همین دلیل نیز دارای دسته بندی های گوناگونی مانند آجر نسوز قلیایی، آلومینیومی، سیلیس ای و بسیاری دیگر از دسته بندی های گوناگون می باشد.

شرکت های سازنده معمولاً محصولات خود را به وسیله استفاده از مواد اولیه گوناگون تولید می کنند و با استفاده از کوره های مخصوص در معرض حرارت بسیار بالایی قرار می‌دهند تا امکان استفاده از آن در محیط های گوناگون را فراهم نمایند.

این محصولات معمولا به دلیل اینکه از دمای بسیار بالایی در هنگام تولید بهره برده‌اند و همچنین مواد اولیه تشکیل دهنده آنها دارای درجه کیفی بسیار بالایی می باشد می تواند در مقابل بسیاری از عوامل تهدید کننده بیرونی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد به همین دلیل نیز استفاده از آنها در بسیاری از صنایع گوناگون مانند صنعت ساختمان سازی رواج گسترده ای دارد.

از آجر های نسوز می توان در نمای داخلی و خارجی ساختمان، طراحی شومینه و دیوار های داخلی، کوره های مختلف، پاتیل ها و همچنین عایق کاری های گوناگونی استفاده نمود.

راهنمای کامل انتخاب آجر نسوز صنعتی

همانطور که گفته شد انواع مختلف آجر نسوز را می توان در دسته بندی های گوناگونی که توسط شرکت های تولید کننده ارائه می شوند تقسیم بندی کرد، از این رو تلاش می‌کنیم به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم.

آجر نسوز قلیایی: شرکت های تولید کننده این محصولات معمولا با استفاده از سیلیسیوم دی اکسید و اکسید منیزیم تلاش می‌کنند تا آجرهایی با توان مقاومت بالا در مقابل حرارت تولید نمایند.
 البته در بسیاری از مواقع به آنها اکسید آهن و اکسید کلر نیز اضافه می گردد که این خود موجب می شود که بتوان از این آجرها در محیط های گوناگون مانند کوره های دایره ای، تولید سیمان، صنایع مختلف فولاد سازی، صنایع تولید شیشه فلزات و بسیاری دیگر از صنعت های مختلف دیگر استفاده نمود.

آجر نسوز سیلیس ای: بیشترین حجم ماده اولیه تشکیل دهنده این آجر را سیلیس تشکیل می‌دهد، باید یاد آور شد که این آجرها معمولاً حاوی مقادیر قابل توجهی سیلیسیوم دی اکسید، اکسید آهن و اکسید تیتانیوم، پتاسیم اکسید، آلومینیوم اکسید و بسیاری دیگر از عناصر گوناگون شیمیایی هستند که تاثیر مستقیمی در کیفیت بسیار بالای آجر دارد.

آجر نسوز آلومینیومی: این نوع از آجر به دلیل درصد بالای آلبومین یا اکسید آلومینیوم که در دمای ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ درجه سانتیگراد پخش می شود می تواند از درجه مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد به همین دلیل نیز در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

آجر نسوز اکسید کروم کروندوم: می شود گفت ۹۵ درصد این آجرها را اکسید آلومینیوم تشکیل می دهد و ۵ درصد باقی را اکسید کروم از این نوع آجر نیز می‌توان در بسیاری از صنایع مختلف استفاده نمود و می توان گفت یکی از آجر های بسیار با کیفیت و پر استفاده در بسیاری از صنایع به حساب می آیند.

آجر نسوز صنعتی: انواع مختلف آجرهای صنعتی را می توان دسته بندی های متفاوتی تقسیم کرد چرا که شکل ظاهری و تقسیم بندی مواد به کار رفته در فرایند تولید آنها موجب می گردد که استفاده از آنها در صنایع مختلف نیز کاربرد فراوانی داشته باشند.
از طرفی با توجه به اینکه مقاومت بسیار بالای این آجرها امکان استفاده از آنها را در محیط های گوناگون فراهم می کند، بسیاری از صنایع گوناگون مانند صنعت ساختمان سازی نیز می تواند به بهترین شکل از این محصولات استفاده نماید.

طراحی هنرمندانه آجر نسوز صنعتی اصفهان

طراحی هنرمندانه آجر نسوز صنعتی اصفهانهمان طور که می دانید طراحی انواع مختلف آجرهای نسوز در سالهای اخیر با پیشرفت بسیاری روبرو شده است، چرا که بسیاری از طراحان با انجام طراحی های منحصر به فرد این این آجرها  امکان استفاده از آن را در محیط های گوناگون فراهم کرده اند.

انواع مختلف آجر نسوز صنعتی اصفهان را می توان در طرح های بسیار هنرمندانه ای مشاهده نمود چرا که به واسطه استفاده از نیروی کار ماهر آجرهای بسیار با کیفیت در طرح های مختلف تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته می گیرد.
 از این رو بسیاری از استفاده کنندگان این محصول می‌توانند وابسته به محیط مورد نیاز خود از انواع گوناگون آن در شکلها و اندازه های گوناگون بهره ببرند.

طراحی آجر نسوز معمولاً با استفاده از نرم‌افزارهای بسیار حرفه ای و نیروی کار ماهر انجام می پذیرد از این رو بسیاری از آنها دارای سایز های استاندارد هستند و امکان استفاده را در محیط های گوناگون امکان پذیر می کند.

همانطور که گفته شد ویژگی های منحصر به فرد آجر نسوز صنعتی موجب شده از آنها در محیط های که دارای تهدید های بسیار جدی دمایی و ضربه‌ای می‌باشد استفاده نمود، چرا که به واسطه استفاده از مواد اولیه شیمیایی مختلف در فرآیند تولیدشان می‌توانند در مقابل بسیاری از ضربه ها مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان دهند همچنین این محصولات می‌توان به عنوان یکی از مقاومترین آجرها در مقابل دمای بسیار بالا نیز به حساب آورد.
از این رو می توان به راحتی از آنها در ساخت مکان های با دمای بسیار بالا مانند کوره های مختلف صنعتی و خانگی بهره برد.

کاربردهای ناصحیح آجر نسوز صنعتی

کاربرد آجر نسوز و استفاده آجر نسوز بسیار وسیع تر از آن است که بتوان آنرا بیان نمود، چرا که استفاده از مواد خواص شیمیایی در در فرآیند تولید آن ها از جمله آلومینیوم، سیلیس بسیاری دیگر از مواد شیمیایی دلیلی بر آن شده است که این نوع از آجر دارای خاصیت های فیزیکی و شیمیایی بسیار خاصی باشد از این رو می‌توان از این مساله در ساخت مکان های بسیار زیادی استفاده نمود که از جمله آنها می توان به کوره های باز فولادسازی، کوره های ذوب شیشه و صنایع فلزات غیر آهنی، کوره های ذوب فولاد، کوره های موجود در کارخانجات تولید سیمان، انواع مختلف کوره های گازسوز و دارای سوخت های متفاوت، نمای ساختمان ها و همچنین محیط های داخلی ساختمان و بسیاری دیگر از کاربردهای متفاوت استفاده نمود.

باید توجه داشت که انواع مختلف آجر نسوز صنعتی معمولاً دارای ویژگی های متفاوتی هستند از این رو می تواند هر کدام از انواع آن در محیط های گوناگونی بهره بود و بسیاری از آنها دارای فرمول های شیمیایی متفاوتی هستند که اگر به صورت صحیح استفاده نگردد می‌توانند با بسیاری از عوامل محیطی واکنش ایجاد کند به همین دلیل شما می‌توانید برای انجام مشاوره های مورد نیاز خود با بخش پشتیبانی همین مجموعه تماس بگیرید تا بهترین نوع آجر مناسب با استفاده خود را با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن سفارش دهید.

استفاده از آجر مناسب می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی مد نظر داشته باشد، از این رو معمولا استفاده کنندگان این محصولات تلاش می‌کنند تا آجرهای متناسب با محیطی خاص را که قرار است در معرض دمای خاص یا فشاری خاص قرار بگیرد انتخاب نمایند به همین دلیل نیز شرکت‌های تولید کننده محصولات خود را در قالب دسته بندی های مختلفی عرضه می کنند تا امکان انتخاب هر چه در آن برای مصرف کنندگان فراهم شود.

همچنین همان گونه که گفته شد این آجرها دارای شکل بندی های متفاوتی هستند از این رو می‌توان در محیط های گوناگون وابسته به اشکال مورد نیاز از آنها استفاده نمود، باید توجه کرد که شرکت‌های تولیدکننده معمولا محصولات خود را در ابعاد گوناگون تولید می کند که این خود امکان استفاده از آن را در محیط های که نیازمند ایجاد فضای خاص هستیم را فراهم می نماید.


ویژگی های یک آجر نسوز مرغوب

ویژگی های یک آجر نسوز مرغوبهمانطور که گفته شد استفاده از آجر نسوز در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته است. از این رو بسیاری از صنایع مختلف نیازمند تهیه آجر نسوز خود به صورت مستقیم از کارخانه در اندازه های گوناگون هستند تا بتوانند از آن در محیط مد نظر خود استفاده نمایند.

آجر نسوز مرغوب می تواند دارای ویژگی های خاصی باشد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

درصد خلوص مواد به کار رفته در تولید آجر های نسوز: باید به یاد داشته باشیم که این نوع از مصالح به عنوان یکی از مواد پرکاربرد در بسیاری از صنایع گوناگون در انواع مختلفی تولید می گردد از این رو نیز اگر درصد خلوص مواد به کار رفته در فرآیند آنها از درصد فرمولاسیون درستی پیروی نکنند می‌تواند موجب کاهش چشمگیر کیفیت این محصولات شوند.
بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده معمولاً تلاش می‌کنند تا محصولات خود را با دقیقترین ابزار ممکن اندازه گیری و تولید نمایند از این رو معمولا مواد به کار رفته در فرایند آنها به وسیله دستگاه های مکانیزه و هوشمند در حجم های مشخص و با فرمولاسیون مشخصی ترکیب می شود که این خود امکان رخ دادن خطا را به کمترین حد ممکن کاهش می‌دهد.

مقدار گرمای مورد استفاده در کوره پخت این آجرها: مرحله پخت آجر ها یکی از مهمترین مراحلی است که معمولاً تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت آن خواهد داشت از این رو به دلیل گران بودن بهای پرداختی سوخت بعضی از شرکت های تولید کننده غیر رسمی تلاش می کنند تا در دمای کمتری نسبت به پخت این محصول اقدام نمایند. اما معمولاً شرکت‌هایی که به صورت تخصصی در زمینه تولید آنها تلاش می‌کنند، محصولات خود را با درجه بندی های استاندارد بین المللی و داخلی داخل کوره های که مخصوص پخت این محصولات هستند مورد پخت قرار دهند تا بتوانند درجه مقاومت آنها را در مقابل دمای بالا در حد قابل قبولی افزایش دهند به همین دلیل نیز می‌توان این نوع از آجرها را به عنوان آجر نسوز به حساب آورد که در مقابل دماهای بسیار بالا مقاومت قابل توجهی از خود نشان می‌دهند. 

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *