مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروش آجر نسوز کوره سیمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات آجر نسوز کوره سیمانخرید ارزان آجر نسوز کوره سیمان

آجر نسوز کوره سیمان یکی از بهترین آجر با ساختار استاندارد است که به دلیل اینکه در حرارت بسیار بالا تولید می شود در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد و بسته به کاربرد آن در ساختار و فرمولاسیون مختلفی تولید می شود و به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد، عمده فروش آن نیز این آجر را به قیمت های مناسبی عرضه می کند.

عمده فروش آجر نسوز کوره سیمان

خصوصیات آجر نسوز کوره سیمان

خصوصیات آجر نسوز کوره سیمان آجر نسوز کوره سیمان برای پوشش کوره بکار می رود که در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه با ساختار مولکولی متراکم و ظریف تولید شده که در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد، همچنین این آجر دیرگداز بوده و مقاومت بالایی در برابر نیروی فرسایشی، مکانیکی، تغییرات شیمیایی و فیزیکی دارد چون دمای بالای ۱۸۰۰ درجه را تحمل می کند.

آجر نسوز در دو نوع شکل داده شده و شکل نداده شده تولید می شود که نوع شکل داده شده خواص هموژن داشته و با ماشین پرس ساخته می شود که کاربرد آن در کوره های همسان می باشد، آجر نسوز بی شکل طبق سفارشات تولید می شود. آجرهایی که طبق استاندارد تولید می شود دارای اشکال مخصوصی هستند مانند: آجرهای مستقیم، قفلی، کمانی، نقشه ای، گوه ای

آجر نسوز دارای میزان جذب آب به مقدار دو درصد است که پیچیدگی در تعقر و تحدب آن وجود ندارد و در سایز و ابعاد استانداردی تولید می شود، نمک محلول در این آجر از یک درصد کمتر بوده و حین خریدن باید توجه نمود در آن لب پریدگی وجود نداشته باشد، این آجر در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مانند یخ بندان، اشعه خورشید و … مقاوم بوده است.

خرید ارزان آجر نسوز کوره سیمان

خرید ارزان آجر نسوز کوره سیمان خرید آجر ارزان نسوز کوره سیمان در بازار در مدل های مختلفی انجام می شود که به دلیل تنوعی که در مدل ها و رنگ های مختلف آن وجود دارد نیاز تمام مشتریان پوشش داده می شود.

آجرهای نسوز دارای انواع مختلفی است مانند:

  • آجر نسوز سیلیسی: از کوارتزیت یا سیلیس تولید شده که نمونه های دیرگداز اسیدی بوده و در دمای نزدیک به نقطه ذوب خود استحکام صلبیت بالا و مکانیکی دارد که در محیط با دمای بالا بکار می رود، لذا گرد و غبار، دمای بالا، پوسته شدن و سرباره های اسیدی را متحمل می شود.
  • آجر نسوز قلیایی: با اکسید غیر اسیدی، منیزیت تولید شده و اکسید مایع یا جامد، دوده، گرد و خاک، خوردگی شیمیایی سرباره و دمای بالا را تحمل می کند.
  • آجر نسوز آلومینی: دیرگدازهایی است که با کیانیت، سیلیمانیت، آندالوزیت، کوراندوم، مولیت، بوکسیت تولید شده و در برابر فشار، سایش، ضربه دمای بالا و پوسته شدن دوام بالایی دارد.
  • آجر نسوز شاموتی: در برابر انبساط و حرارت دوام کمتری دارد.
فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *