مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده آجر نسوز مرجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره آجر نسوز مرجانتولید انواع آجر نسوز مرجان

عرضه کنندگان آجر نسوز مرجان در ایران بسیار زیاد می باشند اما باید بدانید که این آجر ها به هر حال از کیفیتی بالا برخوردار هستند و متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند و همین موضوع باعث می شود تا این آجر ها به روش های مختلفی عرضه شوند و تفاوت این روش ها باعث تفاوت در قیمت این آجر ها می شود البته باید بدانید که کیفیت این آجر ها نیز نقش مهمی در تعیین قیمت آن ها دارند. 

عرضه کننده آجر نسوز مرجان

اطلاعاتی درباره آجر نسوز مرجان

اطلاعاتی درباره آجر نسوز مرجان قبل از استفاده و خریداری آجر های نسوز مرجان باید بدانید که این آجر ها از کیفیتی بالا برخوردار هستند و مواد اولیه و روش تولید آن ها با دیگر آجر ها متفاوت می باشد، برای تولید آجر های نسوز ابتدا از خاک ها و سنگ های نسوز استفاده می کنند و سپس سنگ ها را پودر می کنند. 

سنگ های پودر شده را به مدت ۲ تا ۳ روز در کوره هایی با دمای بالغ بر ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد نگه داری می کنند تا مقاوم بودن آن ها در برابر حرارت  به خوبی تضمین شود سپس آن ها را درون قالب هایی بزرگ ریخته و می گذارند تا شکل قالب را به خود بگیرند. 

باید بدانید که از انواع آجر ها می توان به آجر های نسوز و آجر های معمولی اشاره کرد که هم قیمت و هم کیفیت آجر های نسوز از آجر های معمولی بیشتر می باشد، اما همین آجر های نسوز نیز به دو نوع تقسیم می شوند که نوع اول آجر های نسوز تزئینی و نوع دوم آجر های نسوز توکار و یا طرح معمولی می باشند. 

آجر های تزئینی یا به نوعی روکار برای تزئینات ساختمان های بزرگ و کوچک استفاده می شود و از طرح های زیادی برخوردار هستند در صورتی که آجر های نسوز معمولی برای داخل دیواره های ساختمان ها مناسب می باشد و کاربرد این دو نوع آجر با همدیگر بسیار متفاوت می باشند. 

تولید انواع آجر نسوز مرجان

تولید انواع آجر نسوز مرجان تولید انواع آجر های نسوز مرجان همانطور که گفته شد به روش های مختلفی انجام می شود و باید بدانید که این آجر ها همانطور که گفته شد دو نوع هستند و قالب های تولید کننده ی این دو نوع آجر نیز با همدیگر متفاوت می باشند و همچنین قیمت آن ها نیز با همدیگر متفاوت می باشد. 

برای تولید این آجر ها ابتدا تولیدی ها باید مواد اولیه ی آن ها را تامین کنند و این کار توسط تامین کنندگان این آجر ها انجام می شود. 

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *