مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین آجر نسوز ویلا به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

راز ماندگاری آجر نسوز ویلا۷ باور غلط درباره آجر نسوز ویلالزوم استفاده از آجر نسوز در باغ و ویلاآیا آجر نسوز ویلا دارای ضمانت مادام العمر است؟ارائه راهکارهای جدید برای صادرات آجر نسوز ویلامدل های جدید و جذاب آجر نسوز ویلادوام و زیبایی آجر نسوز ویلا

صادرات بهترین آجر نسوز ویلا به ترکیه، نشان دهنده جایگاه ویژه این محصول در زیباسازی محیط داخلی و نمای خارجی باغ یا ویلا می باشد. آجرهای صادراتی از باکیفیت ترین محصولات حوزه خود به شمار می روند و از تنوع قابل قبولی برخوردار هستند. آجر نسوز، علاوه بر زیبایی خاص و چشم گیر، بسیار مرغوب بوده و ویژگی های جالب توجهی دارد که آن را از سایر مصالح ساختمانی متمایز می کند.صادرات بهترین آجر نسوز ویلا به ترکیه

راز ماندگاری آجر نسوز ویلا

راز ماندگاری آجر نسوز ویلاباغ ها و ویلاها از جمله مکان هایی هستند که زیبایی آنها بسیار مهم است؛ علی الخصوص که امروزه طراحی این فضاها به گونه ای انجام می شود که همواره بخشی از محیط داخلی (مثل پذیرایی یا نشیمن) رو به فضای باز قرار داشته و تا حدودی دیده می شود.
اغلب ویلاهای جدید به صورت ترکیبی از پنجره های شیشه ای بازشو، سنگ، آجر و فضای سبز طراحی شده اند.
نکته شایان ذکر این است که در طراحی، ساخت و بازسازی این قبیل ساختمان ها، آجرهای نسوز، جایگاه ویژه ای یافته اند؛ چرا که با ایجاد ظاهری زیبا و چشم نواز، حسی از طبیعت را به بیننده منتقل می کنند.

علاوه بر مسئله زیبایی طبیعی آجر نسوز ویلا، استحکام، دوام و مقاومت فوق العاده آن در برابر عوامل محیطی از مهم ترین دلایل انتخاب آن جهت ساختمان های مختلف می باشند.
برای پی بردن به طول عمر بالای آجر نسوز، کافی است به برخی از بناهای تاریخی، نگاهی بیندازیم که با گذشت صدها سال بدون تغییر باقی مانده اند.

حال این سوال پیش می آید؛ که راز ماندگاری آجر نسوز ویلا چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که طول عمر بالای آجر نسوز ویلا، دو علت اصلی دارد؛ یکی این که انواع آجر نسوز از پوکه های معدنی (یا کانی های معدنی) خیلی خاص تولید شده اند؛ که مقاومت حرارتی بالایی دارند. مواد اولیه اصلی این آجرها را به طور خلاصه خاک نسوز نامیده اند؛ که حاصل مواد سرامیکی یا چینی (کانی های غیر فلزی) موجود در طبیعت است.
دومین دلیل ماندگاری بالای آجر نسوز ویلا، این است که در کوره هایی با درجه حرارت بالا (بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد) و طی مدت زمان زیادی پخته می شود؛ گاهی فرآیند پخت آجر، طی چند مرحله صورت می گیرد و حتی چند روز طول می کشد. این کار بر استحکام و دوام محصول تولیدی می افزاید.
بی تردید بناهای قدیمی و تاریخی نیز از آجرهایی با درجه پخت بالا ساخته شده اند.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ باید این نکته را نیز اضافه کرد؛ که طبیعی بودن مواد اولیه و روش مناسب تولید، باعث شده است که آجر نسوز ویلا در شرایط مختلف محیطی مقاومت کند؛ در نتیجه به راحتی تخریب نشده و تغییر ماهیت نمی دهد.

۷ باور غلط درباره آجر نسوز ویلا

امروزه مردم به شکل ظاهری و نمای خارجی ساختمان های خود بسیار اهمیت می دهند؛ چرا که زیبایی یک بنا تا حدودی نشان دهنده ذوق و سلیقه ساکنین یا صاحب آن است. در این میان جلوه بیرونی اماکنی مثل ویلا و باغ بیش از سایر اماکن مهم می باشد.
آجر نسوز ویلا یکی از بهترین مصالحی است که جهت تزئین نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی استفاده می شود؛ اما در مورد این آجر، ابهاماتی وجود دارد که باید برطرف شود؛ در اینجا به بیان ۷ باور غلط درباره آجر نسوز ویلا می پردازیم:

 • شکنندگی آجر نسوز
 • خش برداشتن آجر نسوز
 • منقبض یا منبسط شدن آجر
 • مسئله قابل شستشو بودن
 • قدیمی بودن آجر نسوز
 • نچسب بودن آجر
 • شوره زدن آجر نسوز

حال هر یک از این موارد را توضیح می دهیم.

در مورد مسئله استحکام آجر نسوز ویلا، شکنندگی یا خش برداشتن آن باید گفت که این محصول نسبت به آجر رسی معمولی، سرامیک و سایر لوازم نماکاری، مقاومت زیادی دارد؛ اما استحکام آن به گونه ای نیست که با تبر نیز شکسته نشود.

آجر نسوز ویلا به علت ساخته شدن از کانی های معدنی طبیعی، ضریب انبساط پایینی داشته و به راحتی منقبض یا منبسط نمی شود؛ علی الخصوص اگر از نوع آجرهای قلیایی بوده و موادی مثل گرانیت در ترکیبات آن وجود داشته باشد.

این بحث که آجر نسوز، قابل شستشو نیست؛ کاملاً تصور غلطی است اما مسئله این است که این آجر نیز همانند بسیاری لوازم دیگر، شیوه شستشوی خاص خود را می طلبد.
پخت در کوره، باعث شده است که آجر نسوز ویلا، قدرت جذب آب بالایی داشته باشد؛ از این رو بهتر است؛ برای تمیز کردن آن از دستگاه های واترجت مخصوص (پاشش آب فشار قوی و سیلیس) استفاده کرد.

در صورت استفاده از چسب یا ملات خوب، آجر نسوز به راحتی چسبیده و سریع خشک می شود؛ اتفاقاً ملات پذیری بالا یکی از ویژگی های بارز این آجرها به شمار می رود؛ همچنین مسائلی مثل شوره زدن آجر نیز تنها در صورت ناشی گری در مرحله نصب یا نگهداری اتفاق می افتد. شایان ذکر است که آجرهای قلیایی نسوز، کاملاً ضد شوره می باشند.

بافت آجری رنگی غیر یکنواختی که آجر نسوز برای ویلا به ارمغان می آورد؛ هرگز کهنه نشده و از مد نمی افتد؛ چنان که شاهد هستیم؛ با وجود اقسام مختلف لوازم تزیین ساختمان، هنوز هم نمای آجری، جایگاه ویژه ای دارد.

لزوم استفاده از آجر نسوز در باغ و ویلا

لزوم استفاده از آجر نسوز در باغ و ویلااستفاده آجر نسوز در باغ و ویلا، هم نما و محیط خارجی و هم فضای داخلی ساختمان را در بر می گیرد؛ زیرا همان طور که قبلاً گفتیم؛ طراحی بسیاری از ویلاهای امروزی به گونه ای است که بخشی از نشیمن یا حتی اتاق خواب رو به فضای باز می باشد.

در مورد لزوم استفاده از آجر نسوز در باغ و ویلا باید گفت که این مسئله از جنبه های مختلفی قابل بررسی است.
مهم ترین ویژگی آجر نسوز، مقاومت بی نظیر آن در برابر دمای بالا، شوک های حرارتی زیاد و شرایط اقلیمی مختلف می باشد؛ همچنین این آجر، ملات پذیری بسیار خوبی داشته، نصب آن راحت بوده و ملات زیر خود را پس نمی دهد؛ در نتیجه طول عمر آن به میزان بالایی افزایش می یابد.
مسئله طول عمر و ماندگاری نمای آجر نسوز به خودی خود دلیل محکمی برای لزوم به کار بردن آن در باغ و ویلا می باشد؛ چرا که این ساختمان ها، معمولاً جنبه تفریحی داشته و گاهی اوقات طی سال های طولانی به شیوه های مختلف اجاره داده شده یا مورد استفاده قرار می گیرند.

عایق بودن آجر نسوز در برابر هوای گرم و سرد، یکی دیگر از مزایای این محصول جهت استفاده در باغ و ویلا می باشد.
علاوه بر اینها سبک باغ و ویلاهای امروزی به گونه ای است که آجر نسوز، بهترین وسیله جهت تزئین آن به شمار می رود. این متریال طبیعی، جلوه ای خاص و در عین حال سنتی و طبیعی به ساختمان می دهد. تنوع طرح و رنگ آجر نسوز ویلا، باعث می شود که هر کس با هر سلیقه ای بتواند از میان آنها انتخاب کرده و از زیبایی نمای آجری لذت ببرد.

آیا آجر نسوز ویلا دارای ضمانت مادام العمر است؟

همان طور که در بخش های قبلی این نوشتار نیز بیان شد؛ یکی از مهم ترین مشخصه های آجر نسوز ویلا، عمر طولانی و ماندگاری بالای آن است.
حال ممکن است؛ این پرسش پیش آید که آیا ضمانت آجر ویلا، مادام العمر است؟
در پاسخ باید گفت که در حالت کلی آجرهای نسوز را می توان به مدت طولانی (طولانی تر از هر محصول مشابه دیگری) ضمانت کرد؛ اما بحث مادام العمر بودن ضمانت نامه ها یا مدت زمان آنها تا حد زیادی به نوع آجر و شرکت های فروشنده یا ارائه دهنده خدمات بستگی دارد.
آنچه مهم است؛ ضمانت دار بودن آجر طی سال های متمادی (بیش از سی سال) می باشد؛ با داشتن ضمانت نامه معتبر می توان در صورت بروز هر گونه آسیب یا مشکلی به راحتی آن را برطرف نمود.

نکته شایان ذکر، این است که آجر نسوز ویلا به نوبه خود از لحاظ جنس، مواد به کار رفته و کیفیت، متنوع می باشد. برخی از نمونه های این آجر را می توان به صورت مادام العمر ضمانت کرد.

ارائه راهکارهای جدید برای صادرات آجر نسوز ویلا

ارائه راهکارهای جدید برای صادرات آجر نسوز ویلاصادرات و واردات از مهم ترین مباحث اقتصادی هر کالایی می باشند. در مورد آجر نسوز ویلا، باید گفت که از جمله لوازم ساختمانی است که قابلیت بسیار خوبی جهت تجارت و صادرات داد.

در حال حاضر انواع آجر نسوز تولید شده در داخل کشور از کیفیت قابل قبولی برخوردار گشته اند. ناگفته نماند؛ که کشور ایران، پتانسیل بسیار خوبی جهت صادرات آجر نسوز در اختیار دارد. وجود معادن غنی، پایین بودن هزینه سوخت و انرژی نسبت به بسیاری کشورها و پایین بودن هزینه های مرتبط با نیروی انسانی از جمله مهم ترین مزایای کشورمان در تجارت آجر محسوب می شوند.

روش های مختلفی برای صادرات آجر نسوز ویلا به کشورهای دیگر وجود دارد. لازم به ذکر است که مصالح انتخاب شده جهت صادرات، همواره از کیفیت بی نظیری برخوردار بوده و به بهترین شکل ممکن بسته بندی می شوند.

در حال حاضر علاوه بر روش های قدیمی تجارت، یک سری راهکارهای جدید نیز توسط متخصصین کسب و کار ارائه می گردد؛ که برخی از آنها برای آجر نسوز مناسب اند. با توجه به تغییر کلی روش های خرید و فروش، شکی نیست که در راس همه این راهکارها، بحث اینترنت و تجارت الکترونیک، مطرح می شود.
راهکار آجر نسوز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از جنبه های مختلف می توان آن را بررسی نمود.

سوای از آنچه بیان شد؛ شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور مقصد، شیوه های معماری آنها و همچنین شرایط آب و هوایی از جمله مسائلی هستند که در خصوص صادرات آجر نسوز ویلا باید مد نظر قرار گیرند.

مدل های جدید و جذاب آجر نسوز ویلا

یکی از مشخصات آجر نسوز ویلا، تنوع طرح و رنگ آن است.
مدل های جدید این محصول از جذابیت بی نظیری برخوردار می باشند.

لازم به ذکر است؛ که ارقام مختلف آجر نسوز ویلا، طیف رنگی گسترده ای از سیاه تا سفید را در بر می گیرند. حتی در میان آنها رنگ های موجود در طبیعت را نیز مشاهده می کنیم؛ اما آنچه که در مورد مدل های قدیم و جدید آجر نسوز، باید بیان شود؛ این است؛ رنگ آنها حاصل مواد معدنی طبیعی و پخت در کوره است؛ به این معنا که در ساختار آنها هیچ گونه رنگ مصنوعی وجود ندارد؛ به همین دلیل رنگ طبیعی این آجرها طی سال های طولانی، ثابت و بدون تغییر باقی می ماند؛ بدون شک، این یکی از بزرگ ترین محاسن آجر نسوز نسبت به کالاهای مشابه می باشد.

ذکر این نکته نیز لازم است که معمولاً نمی توان تعداد قابل توجهی از آجر نسوز را دقیقا به یک رنگ مشاهده کرد؛ نکته جالب توجه این است که همین ویژگی باعث می شود؛ که نمای کار شده با آجر نسوز ویلا، جلوه طبیعی تر و جذاب تری به خود بگیرد.

در اینجا به برخی از نمونه های رایج و جذاب آجر نسوز ویلا اشاره می کنیم:

 • آجر نسوز ویلا طرح رنگارنگ
 • آجر نسوز طرح زرد
 • آجرنسوز نما قهوه ای رندوم
 • آجر نسوز ویلا قرمز و قرمز روشن
 • آجر نسوز ویلا طرح کرم رندوم
 • آجرهای نسوز طرح طوسی برجسته و خاکستری رندوم
 • آجر نسوز مشکی نما

علاوه بر اینها آجر نسوز گلبهی نیز از جمله نمونه های زیبا، جالب توجه و پر مصرف این حوزه می باشد. 

ناگفته نماند؛ که انواع آجر نسوز ویلا از لحاظ شکل و ابعاد نیز اقسام گوناگونی دارند. به عنوان مثال می توان از آجرهای مکعبی در سایزهای مختلف، آجر نسوز ال، آجر قوس دار و آجر گوه ای نام برد.

دوام و زیبایی آجر نسوز ویلا

دوام و زیبایی آجر نسوز ویلادوام و زیبایی آجر نسوز ویلا را می توان مهم ترین دلایل انتخاب آنها برای ساختمان های مختلف دانست.
بدون شک به کار بردن طیف های مختلف رنگی آجر نسوز ویلا در قسمت های مختلف ساختمان، بافتی سنتی و در عین حال بسیار شیک به آن می بخشد. از طرفی آجر نسوز مقاومت بسیار بالایی در برابر درجه حرارت بالا، شوک های حرارتی زیاد و همچنین هوای سرد دارد.
به عبارت دیگر می توان گفت که آجر نسوز ویلا علاوه بر زیبایی خاص و منحصر به فردی که به ساختمان می بخشد؛ به خودی خود عایق بسیار خوبی محسوب می گردد؛ در نتیجه با نصب آجر نسوز در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

مقاوت بالای آجر نسوز ویلا در شرایط اقلیمی مختلف و عواملی مثل گرما، سرما، رطوبت و یخ زدگی، باعث طولانی تر شدن عمر و حفظ زیبایی آن می گردد. همچنین آجر نسوز، شوره نزده و به راحتی دچار خط و خش نمی شود.

با توجه به دوام بالا، زیبایی بی نظیر، عایق بودن و سایر ویژگی های آجر نسوز ویلا به جرات می توان گفت که خرید و اجرای آن از هر لحاظ مقرون به صرفه بوده و پرداخت هزینه برای آن نوعی پس انداز سرمایه محسوب می شود.
لازم به ذکر است که به کار بردن آجر نسوز، ارزش اقتصادی ساختمان ویلا را به میزان قابل توجهی بالا برده و در نهاین ساختمان مذکور با قیمت بیشتری به فروش می رسد. 

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *