مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات آجر نسوز پشت تلویزیون به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده آجر نسوز پشت تلویزیونتوزیع آجر نسوز پشت تلویزیون در کشور

آجر نسوز پشت تلویزیون یکی از انواع آجر نسوز می باشد که در صنایع ساختمان سازی کاربرد دارد از این آجر ها برای نما ساختمان می توان بهره برد این آجر ها را با شیوه های مختلف می توان در کنار یکدیگر قرار داد این آجر ها می توانند زیبایی و گیرایی خاصی را به نمای ساختمان ها بدهند. 

صادرات آجر نسوز پشت تلویزیون به عراق

موارد استفاده آجر نسوز پشت تلویزیون

موارد استفاده آجر نسوز پشت تلویزیون

آجر های نسوز جزء آن دسته از آجر هایی هستند که از خاک های نسوز تهیه شده اند و در مقابل گرما مقاومت زیادی از خود نشان می دهند استفاده از آجر های نسوز در نما باعث قدمت و ماندگاری و طول عمر زیاد نما می شود . از آجر های نسوز حتی در کوره ها نیز استفاده می شود که دلیل این استفاده استقامت این آجرها در مقابله با حرارت است آجر های نسوز انواع مختلفی دارند ولی ویژگی مشترک آن ها استفاده از مواد نسوز و غیر قابل اشتعال است برخی از آجرهای نسوز برای ساخت شیشه استفاده می شود . آجر های نسوز چون در دمای بالایی پخته شده اند مقاومت بلایی داشته و به راحتی در مقابل سرما و گرما خراب نمی شوند این آجرها دارای تنوع رنگ می باشند و وزن زیادی ندارند و همچنین عایق رطوبت نیز هستند استفاده آجر نسوز علاوه بر زیبایی بخشیدن به نما باعث قدمت نما نیز می شود از این آجرها حتی در شومینه ها نیز استفاده می شود . چیدن آجرها برای نما دلخواه است و دارای الگوی ثابت و واحدی نمی باشد بلکه بر اساس طرح روی هم قرار می گیرند این آجر ها به محیط زیست خسارت وارد نمی کنند و هیچ ناسازگاری با محیط زیست ندارند در بعضی از این آجر ها فلز هایی استفاده شده که به آجر ها استحکام می بخشند

توزیع آجر نسوز پشت تلویزیون در کشور

توزیع آجر نسوز پشت تلویزیون در کشور

اکثر آجر های نسوز در ساختمان ها کاربرد دارند توزیع آجر نسوز به صورت عمده انجام می شود از طرف دیگر آجرهای نسوز قیمت بالاتری نسبت به دیگر آجر ها دارند که دلیل این قیمت بالا استفاده از مواد نسوز در این آجرها است این آجرها را می توان با سیمان و در صورت نبود سیمان با چسب های مخصوص کنار یک دیگر قرار داد شرکت های زیادی آجر نسوز را تولید و عرضه می کنند اما فروشگاه های اینترنتی زیادی نیز وجود دارند که این محصول را توزیع می کنند . امروز آجرهای نسوز آن قدر در بازار وجود دارند که بیشتر آنها آجر هایی بی کیفیت و غیر استاندار هستند . آجرهای نسوز ابعاد متفاوتی دارند و در اندازه های مختلف تولید می شوند کشور های مختلفی در جهان این آجرها را تولید می کنند و به سایر کشور ها صادر می نمایند . 

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *