مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش آجر نسوز ترکیبی از مراکز معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع آجر نسوز ترکیبیفروشگاه معتبر آجر نسوز ترکیبی در تهران

آجر نسوز ترکیبی نوعی آجر است که دارای رنگ های قرمز و قهوه ای است و بخاطره کاربرد فراوانی که در صنعت ساختمان سازی و نما کاری دارد، نظر بسیاری از معماران و ساختمان سازان را به خود جلب کرده است.

مراکز بسیاری در سطح شهر وجود دارد که آجر نسوز ترکیبی را به فروش می رساند. عمدتا فروشگاه آجر نسوز، مصالح فروشان هستند که این اقلام ساختمانی را به سازندگان بنا ها و ساختمان ها می فروشند.

باید دقت لازم را داشت که آجر نسوز را از چه جایی می توان تهیه کرد. هر آجر نسوزی مرغوبیت لازم را ندارد و باید به نکات مربوط به این محصول توجه داشت.

سفارش آجر نسوز ترکیبی از مراکز معتبر

معرفی انواع آجر نسوز ترکیبی

معرفی انواع آجر نسوز ترکیبیدر این مطلب به معرفی آجر نسوز ترکیبی اشاره می کنیم. آجر نسوز ها همانطور که از اسم آن ها پیدا می باشد، آجر هایی هستند که در برابر آتش مقاومت بالایی دارند. این آجر ها از خاک نسوز یا همان خاک چینی که در ایران به نام کائولین نیز شناخته می شود، تهیه می شوند اما در برخی از آن ها ترکیبات متفاوت است. به طور مثال آجر سیلیسی نسوز، آلومینیومی نسوز و … از نوع آجر های ترکیبی هستند که در آن ها به مواد آجر نسوز، سیلیس و یا آلومینیوم افزوده شده است.

این محصولات دارای درجه حرارت و پخت مخصوصی هستند که باعث تغییر رنگ این محصول می شود. در واقع این آجر را به رنگ های نارنجی، قرمز و قهوه ای می بینیم. اگر رنگ آجر ها نارنجی باشد، حداقل دما به آن اعمال شده است. اگر قرمز باشد متوسط دما و اگر قهوه ای باشد حداکثر حرارت را در کوره ها به این آجر داده اند.

رنگ این آجر ها به واسطه داشتن خاک نسوز پخته شده ثابت است و در اثر بارش برف و باران و حتی شستن مستقیم، رنگ آن از بین نمی رود و کاملا قابل شستشو می باشد.

فروشگاه معتبر آجر نسوز ترکیبی در تهران

فروشگاه معتبر آجر نسوز ترکیبی در تهران

فروشگاه های زیادی در سراسر شهر تهران وجود دارد که این محصولات را به مردم عرضه می کنند. امروزه با رونق گرفتن ساختمان و اهمیت نما ساختمان، این آجر ها به وفور سفارش داده می شوند.

آجر نسوز ترکیبی را می توان از بسیاری از مصالح فروشان تهیه کرد اما شرکت های آجر نسوز توانسته اند نمایندگی های بسیاری را در سطح شهر های بزرگ از جمله تهران تاسیس کنند.

خرید از نمایندگی دو مزیت به همراه دارد و آن هم آسوده خیالی از کیفیت آجر نسوز و قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر را به همراه دارد.

زیرا می توان در خرید از نمایندگی بهترین اقلام از آجر نسوز ها را با بهترین کیفیت که دارای تخفیف های ویژه هستند، تهیه کرد.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *