مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین آجر نسوز ضد اسید

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع آجر نسوز ضد اسیدفروشنده ویژه آجر نسوز ضد اسید

آجر نسوز ضد اسید در جاهایی که نیاز به مقاوت بسیار بالا احساس میشود کاربرد دارد. گاهی با خود فکر میکنیم جاهایی هستند که مواد شیمیایی و اسیدی وجود دارد یا کارخانه هایی که مواد شوینده یا شیمیایی یا اسیدی در آن  وجود دارد؟

آیا در آنجا از چه مصالحی باید استفاده کنیم که آنقدر مقاوم باشد که دچار اسید خوردگی نشود؟ این جا است که با دیدن آجر ضد اسید جواب را پیدا میکنیم. آجری با مقاومت بسیار بالا.

خرید بهترین آجر نسوز ضد اسید

کیفیت انواع آجر نسوز ضد اسید

کیفیت انواع آجر نسوز ضد اسید برای خرید و فروش آجر باید اطلاعات کافی را در این زمینه به دست آورید چرا که این نوع آجر جزو بهترین آجرهای دنیا محسوب می‌شود که از لحاظ کیفیت و مقاومت حرف اول را می‌زند. برخی افراد بدون اطلاع اقدام به خرید آجر می کنند در صورتی که باید بدانند که آجر را برای چه مصارفی می خواهند.

آجر ضد اسید به دلیل مقاومت بالای شیمیایی در مکان‌هایی که صنعتی هستند استفاده می شود در این مکان ها اسید های خورنده وجود دارند و اگر آجری غیر از آجر نسوز ضد اسید باشد از بین میرود همچنین این نوع آجرها در جاهایی که مواد شیمیایی و اسیدی دارند مانند کارخانه هایی که مواد شیمیایی و شوینده تولید می کنند کاربرد زیادی دارند.

آجرهای ضد اسیدی که پایه آن سرامیکی است مقاومت خیلی بالایی دارند در برابر اسیدهایی  مانند اسید سولفوریک، اسید نیتریک، اسید کلریدریک اما در برابر دو اسید این نوع آجر نمی توانند مقاومت کنند اسیدهای هیدروفلوریک و اسید فسفریک.

 این نوع آجرها که ضد اسیدی هستند در کارخانجات تولید مواد شیمیایی خورنده و و کارخانجات پتروشیمی و نیروگاه ها نیز استفاده می شود.همچنین از این نوع آجر ها به عنوان پوشش خط لوله و مخازن و کوره های صنعتی و حوزه های اسیدی استفاده می شود. این نوع آجر در جاهایی که اسید های خورنده یا مواد شیمیایی متفاوتی وجود دارند کاربرد دارد چرا که مقاومت بالای آن اجازه نفوذ آن اسید ها را به آجر نمی دهد و آن را از بین نمیبرد.

فروشنده ویژه آجر نسوز ضد اسید

فروشنده ویژه آجر نسوز ضد اسید برای خرید آجر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. آجر ها انواع مختلفی دارند و هرکدام برای مصارفی به کار میروند که فرد خریدار باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشد. به طور مثال ا آجر نسوز ضد اسید فقط برای جاهایی که اسید های خورنده دارند استفاده می شود.

این نوع آجر به دلیل مقاومت بالای شیمیایی بیشتر در مکان های صنعتی استفاده می شوند. مکان های مانند کارخانجات پتروشیمی و نیروگاه‌ها و کارخانجات تولید مواد شیمیایی و کارخانجات تولید مواد شوینده. همچنین به خاطر مقاومت بالا و استحکامی که این نوع آجر ها دارند انواع مختلف اسید نمی توانند تاثیری بر روی آجر ها داشته باشند.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *