مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریداران آجر نسوز صنعتی کوره

آنچه در این مقاله می خوانید...

تهیه آجر نسوز صنعتی کوره چقدر طول می کشد؟راهنمای عملی آجر نسوز صنعتی برای کورهآجر نسوز صنعتی در یک نگاهدست سازه های آجر نسوز صنعتیخریداران انواع آجر نسوز صنعتی کورهترفند های جالب برای پخت آجر نسوز صنعتیبررسی عملکرد آجر نسوز صنعتی در ساختمان

شاید با دیدن اسم این آجر برای شما هم سوالی پیش آمده باشد که آجر نسوز صنعتی کوره چیست؟ در واقع این محصول را از ترکیب خاک چینی و نسوز درون کوره در دمای بالا تولید می کنند. یکی از انواع مصالح ساختمانی است که معمولا از آن برای زیبایی نمای ۹ساختمان بهره می برند. در ادامه بیشتر در مورد این محصول، روش تولید آن و کاربردهای آن بحث خواهیم کرد.

خریداران آجر نسوز صنعتی کوره

تهیه آجر نسوز صنعتی کوره چقدر طول می کشد؟

تهیه آجر نسوز صنعتی کوره چقدر طول می کشد؟شاید شما هم جزء افرادی باشید که دوست دارند در مورد آجر نسوزهای صنعتی که تا این حد در برابر گرمای کوره مقاوم هستند اطلاعاتی به دست آورید.

این محصول را از کانی ها و پوکه های معدنی که در برابر گرما مقاوم هستند و خاک هایی مانند رس به دست می آورند، با توجه به اینکه نوع خاکی که استفاده کرده اند از چیست، رنگ های این محصول هم متفاوت است.

مراحل تولید این محصول بسیار حساس و دقیق است و بعد از این مراحل است که یک محصول خوب و با کیفیت  را وارد بازار می کنند، در صورت انجام ندادن درست هر کدام از این مراحل نمی توان شاهد یک محصول خوب و با کیفیت بود.

برای تهیه این محصول در واقع چهارده مرحله را طی می کنند و مدت زمان تولید آن بستگی به تولیدکنندگان محصول دارد، تهیه این محصول به صورت سنتی قطعا زمان بیشتری نیاز دارد. اما امروزه با استفاده از روش ها و دستگاه های جدید سرعت تولید این محصولات را هم افزایش داده اند.

در واقع این روش ها و دستگاه ها هم زحمت نیروی انسانی را کمتر می کنند و هم اینکه محصولات با کیفیت تری را در زمان کمتری تولید می کنند.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه های دیگر  وب سایت ما دیدن کنید اطلاعات خوبی هم در مورد این محصول به دست آورید.

مشاوران ما در مرکز هم پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند، در صورت هر گونه سوال در مورد این‌ محصولات و شرایط فروش این محصولات می توانید با ما در تماس باشید.

راهنمای عملی آجر نسوز صنعتی برای کوره

آجر نسوزها انواع مختلفی دارند و با توجه به اینکه شما برای چه کاری این محصول را خریداری می کنید، می توانید انواعی از این محصولات را مشاهده کنید.

در واقع خواندن اطلاعات و راهنمای آجر نسوز برای خریداران این محصول بسیار مهم است و باید حتما قبل از خرید اطلاعات لازم را در مورد این محصول از طریق فروشنده ها یا اینترنت به دست آورند، چون ممکن است با وجود تنوع زیاد این محصول در هنگام خرید با مشکل مواجه شوند.

یکی از کاربردهای این محصول، در کوره های صنایع است. این آجرها را برای کوره هایی استفاده می کنند که محصول باید در دمای ۱۱۰۰۰ هم مقاوم باشد و آسیب نبیند. این محصول را از مواد مقاوم می سازند که در برابر دماهای بالا و پایین مقاوم باشد و ترک بر ندارد  و آسیب نبینند.

آجر نسوز صنعتی در یک نگاه

آجر نسوز صنعتی در یک نگاهامروزه با افزایش ساختمان سازی، شاهد مصالح زیادی هستیم و تنوع در این محصولات هم بسیار زیاد است. یکی از انواع این مصالح آجر نسوز است. در اینجا سعی می کنیم به اختصار این محصول را به شما معرفی کنیم.

برای تهیه آجر نسوز از خاک های متفاوتی استفاده می کنند و همین امر هم سبب شده است که رنگ های مختلفی داشته باشد، در واقع با استفاده از رنگ این محصول شما می توانید به ترکیبات آن پی ببرید.

از جمله مهم ترین موادی که در ساخت این محصول استفاده می شوند، کانی های معدنی و پوکه های معدنی هستند و همین موادند  که سبب می شوند این آجر ها در دماهای بالا هم مقاوم باشند و آسیب نبینند‌، به طوری که از آن ها برای پوشاندن داخل کوره ها هم بهره می برند.

این محصولات دارای یک اندازه و ابعاد مشخصی هستند که با توجه به استانداردهای خاصی تولید می شود، اما اگر شما بخواهید می توانند یک قالب جدید برای شما متناسب با ابعاد مورد نظرتان درست کنند که شامل هزینه بیشتری می شود، اما محصول مورد نظر شما را تولید می کنند.

این محصول انواع مختلفی دارد و با توجه به اینکه برای چه کاری مورد نیاز شماست باید خریداری کنید، از انواع آجر نسوزهایی  که معمولا بیشتر از آن ها استفاده می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آجرهای عایق
 • آجرهای آلومینی 
 • آجرهای کروندمی 
 • آجرهای منیزیتی 
 • آجرهای شاموتی

خریداران آجر نسوز، برای خرید این محصول باید به ویژگی های مختلفی  مانند دمایی که این محصول را در آن تولید کرده اند، دمایی که این محصول در آن به کار گرفته می شود و دیگر شرایط مانند قیمت این محصول توجه کنند.

این محصول علاوه بر اینکه به عنوان  آجر صنعتی کوره استفاده می شود در زیبا سازی محیط و ساختمان ها هم به کار می رود و تعداد متقاضیان این محصول هم روز به روز رو به افزایش  است.

زیبایی این محصول و مقاومت خوب آن در برابر سرما، گرما، فرسایش، حرارت های بالا و… سبب محبوبیت بیشتر این محصول شده است.

دست سازه های آجر نسوز صنعتی

از گذشته تاکنون، مراحل تولید بسیاری از محصولات دچار تغییر و تحول شده است و روش های جدیدتر و راحت تری به اصطلاح روش های صنعتی جای روش های سنتی را گرفته است.

در روش های سنتی به افراد بیشتری نیاز بود و انرژی زیادی هم صرف تولید این محصولات می شد، اما امروزه با تولید دستگاه هایی این کار راحت تر شده است، اما دست سازه آجر نسوز هنوز هم طرفداران خود را دارد.

سازندگان این محصول، برای ساخت آن از خاک های مختلفی همراه با پوکه ها و کانی های معدنی بهره می برند و یک تقسیم بندی هایی از نظر جنس، ابعاد و… برای آن ها در نظر گرفته اند.

از لحاظ جنس این آجرها را در دو دسته فشاری و ماشینی قرار می دهند. از نظر مواد تشکیل دهنده این محصول و کاربردهای آن هم تقسیم بندی هایی وجود دارد که می توان به آجر نسوز آلومینیومی، سیلیسی، اکسید کروم کوروندوم، آجر نسوز قلیایی، اکسید کروم و… اشاره کرد.

هر کدام از این محصولات ویژگی های خاص خود را دارند و شما با توجه به اینکه در چه محلی می خواهید از آن ها استفاده کنید، باید با کاربردها و ویژگی های آن ها آشنا باشید و یک محصول درست، متناسب با کارتان را خریداری کنید.

از این آجرها در صنایع مختلفی مانند شیشه سازی و سرامیک سازی که برای تولید آن ها نیاز به دماهای بالا هست، استفاده می کنند.  اما این صنایع فقط خریدار این محصول نیستند. با توجه به زیبایی طرح ها و رنگ های این محصول در ساختمان سازی هم از آن بهره می برند.

برای نمای ساختمان ها و سطح درون شومینه ها هم این محصول یک پیشنهاد عالی محسوب می شود، زیرا مقاومت بالای این آجرها در برابر دماهای بالا، فرسایش و دماهای پایین سبب شده است که بعد از گذشت سال ها هم دچار تغییرات زیادی نشوند.

با توجه به اینکه این محصولات سبک هستند و زیبایی خاصی دارند، جدیدا هم این محصولات را با تنوع رنگی بالا می سازند، بسیاری از خانواده ها تمایل دارند که کف ساختمان هایشان را با این محصول بسازند که زیبایی زیادی هم به فضای منزل می دهد.

خریداران انواع آجر نسوز صنعتی کوره

خریداران انواع آجر نسوز صنعتی کورهآجر نسوز صنعتی از جمله محصولات مقاوم  در برابر گرما است و در حرارت هایی مانند ۱۸۰۰ درجه سانتی گراد هم مقاوم است و همین امر هم سبب شده است که در صنایع مختلف از این محصول بهره ببرند، از جمله این صنایع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صنایع متالورژی، صنایع برق
 • صنایع فولاد و چدن، صنایع شیمیایی
 • صنایع شیشه، صنایع فلزات غیرآهنی
 • صنایع سیمان، سرامیک
 • صنایع پتروشیمی و…

این ها تعدادی از  صنایعی بوده اند که از این محصول استفاده می کنند، اما کاربردهای این آجرها فقط به این موارد محدود نمی شود و در ساختمان ها هم برای نما و زیبایی فضای داخلی خانه هم استفاده می شود.

شاید شما هم با ورود به یک خانه مجذوب زیبایی شومینه ی آن خانه شده باشید، زیبایی این آجرها بسیار خیره کننده است و بسیاری از افراد بعد از یک بار مشاهده خواهان این محصول می شوند.

خریداران این محصول بسیار زیادند و با توجه به اینکه این محصولات بسیار خوب و با کیفیت هستند کاربردهای زیادی هم دارند که این امر در موفقیت آن ها بسیار تاثیرگذار بوده است.

حتی امروزه این محصولات را با توجه به نیاز خریداران تولید می کنند و شما هر گونه شکلی که مد نظرتان باشد را می توانند با کمک دستگاه پرس برای شما آماده کنند.

ترفند های جالب برای پخت آجر نسوز صنعتی

احتمالا وقتی قصد خرید آجر را داشته اید اسم آجر نسوز هم به گوش شما خورده باشد. این محصول از جمله مصالح پرکاربرد در ساختمان سازی است و علت معروف بودن آن هم مزایایی است که نسبت به آجرهای معمولی دارد.

این مدل آجر را نسوز می نامند چون در ترکیبات‌ آن از کانی ها و مواد خاصی که نسوز هستند به عنوان ماده اولیه و اصلی استفاده می شود و در دماهای بالا این مدل آجرها را تولید می کنند، به گونه ای که بعدا به راحتی آسیب نبینند و بسیار مقاوم باشند.

این آجرها در مقایسه با سایر آجرها در مقابل سرما، گرما، حرارت، فرسایش مقاوم تر هستند و در شهرهای شمالی هم که یکی از اصلی ترین مشکلاتشان این است که بارش باران سبب شوره هایی بر روی آجرها می شود، اما این مدل آجر هیچ گاه دچار چنین شوره هایی نمی شود و نمای منزل شما را خراب نمی کند.

تولید کننده های زیادی در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند و روز به روز محصولات جدیدتر و زیباتری را به بازار عرضه می کنند. تنوع این محصولات در بازارها بسیار زیاد است.

شما می توانید این محصولات را در رنگ ها و طرح های مختلفی با توجه به نیاز خودتان خریداری کنید. این محصولات الان در بازار بسیار متنوع هستند و شما به راحتی می توانید محصول مورد نظرتان را تهیه کنید

در مورد جدیدترین روش ها برای تولید این محصول و  ترفند آجر نسوز  احتمالا چیزهایی شنیده اید. با توجه به اینکه این محصولات هم بسیار مقاوم هستند و هم بسیار زیبا، تعداد متقاضیان این محصول هم بسیار زیاد است.

امروزه هم در تلاش اند که این محصولات را بهتر از قبل تولید کنند و در طرح ها و رنگ های جدیدتری به بازار عرضه کنند و ترفندهای جالبی هم برای پخت آجر نسوز صنعتی در نظر گرفته اند. با این ترفندها این محصولات را در زمان کمتری با کیفیت بالاتری تولید می کنند.

با گذشت زمان قطعا شاهد پیشرفت بیشتری در زمینه تولید این محصول خواهیم بود و شاهد ترفندهای بهتر و محصولات زیباتر و با کیفیت تری در بازار خواهیم بود. هرچه زمان بیشتری می گذرد، دانش بشر هم در مورد این محصولات و روش های تولید بهتر آن نیز افزایش خواهد یافت.

این روش ها درواقع برای پیشرفت در این صنعت بسیار کمک کننده است و بسیاری از تولیدکنندگان در تلاشند که از جدیدترین ترفندها و روش های جهانی در زمینه تولید این محصول آگاه شوند و محصولاتی بهتر و باکیفیت تر تولید کنند.

بررسی عملکرد آجر نسوز صنعتی در ساختمان

بررسی عملکرد آجر نسوز صنعتی در ساختمانکمتر کسی پیدا می شود که با آجرنسوزها آشنایی نداشته باشد، این محصولات هم بسیار زیبا هستند و هم بسیار مقاوم، همین امر هم سبب استفاده گسترده از این محصول در صنایع مختلف و همچنین ساختمان سازی شده است.

شاید شما هم این محصول را در نمای یک ساختمان مشاهده کرده اید و دیده اید که زیبایی این محصول چقدر خیره کننده است، اما خوب است بدانید که این محصول چنان مقاوم است که شما می توانید این خانه را به فرزندان و نوه هایتان هم هدیه دهید، بدون اینکه دچار آسیبی شود.

امروزه علاوه بر فضای بیرونی ساختمان در درون ساختمان هم از این محصول استفاده می کنند و  برای کف ساختمان و شومینه ها، این محصول جزء پر فروش ترین ها محسوب میشود. از فواید این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چون این‌ محصول را در دماهای بالا تولید کرده اند، در مقابل سرما و گرمای شدید و همچنین فرسایش بسیار مقاوم است.
 • اگر شما به دنبال کاری با تنوع رنگی بالا هستید، خوب است بدانید که چون این آجرها پخته می شوند در گستره رنگ زیادی تولید می شوند.
 • این‌ محصولات جذب بالایی دارند و وقتی با ماسه و سیمان ترکیب می شوند، هرگز خطر سقوط ندارند و شما می توانید از این موضوع خیالتان کاملا راحت باشد.
 • این محصولات بسیار عایق هستند و شما دیگر نگران از دست دادن انرژی نباشید. این آجرها یک گزینه عالی برای کسانی که دوست دارند که منزلشان در برابر مصرف انرژی عایق باشد، به حساب می آید.
 • هر گونه طرح و الگویی را می توانند بر روی این محصول پیاده کنند و به همین علت شما هم احتمالا شاهد تنوع بالای این‌ محصولات در بازار بوده اید.

در اینجا ما به تعدادی از دلایلی که چرا از این آجرها در ساختمان سازی و صنایع استفاده می کنند صحبت کردیم، اما کاربردهای این محصولات بسیار زیاد است.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *