مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع آجر نسوز فر پیتزا

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آجر نسوز فر پیتزاراهنمای خرید آجر نسوز فر پیتزا

همه ما کم و بیش با چندین نوع آجر آشنایی داریم و برخی به عنوان ابزار شغلی ارتباط دایمی با آن دارند. آجرها تنوع بسیار زیادی دارند و در انواع رنگ و سایز به بازار عرضه شده اند. کاربرد آنها نیز بسیار متنوع است و هر کدام برای مکان خاصی طراحی و ساخته شده اند. همه ما به پیتزا فروشی رفته ایم و تنور یا فر پیتزا را دیده ایم. در این فرها آجرهای خاصی وجود دارند. این آجرها که به آجر نسوز فر پیتزا شناخته شده اند چه نقشی در پخت و آماده شدن پیتزا ایفا می کنند؟ خصوصیات این آجرها چیست و چگونه ساخته می شوند و انواع آنها کدامند؟تولید انواع آجر نسوز فر پیتزا

انواع آجر نسوز فر پیتزا

انواع آجر نسوز فر پیتزا

در کف فر پخت پیتزا آجرهای مخصوصی قرار می گیرد که به  آجر نسوز مشهور هستند و در برابر گرما و حرارت بسیار مقاوم اند. این آجرها محکم و نشکن هستند و ظرفی های پیتزا روی آنها قرار داده می شوند. آجر نسوز در مکان های دیگری چون کف فرهای صنعتی و همچنین انواع فرهای قنادی مورد استفاده قرار گیرد. این آجر با جذب گرما به خود، حرارت را به صورت یکنواخت در کل فر توزیع می کند و باعث می شود همه اجزاء خمیر پیتزا به یک میزان حرارت ببینند و به یک میزان برشته شوند.

انواع آجر نسوز مختلف در سایزهای گوناگون تولید می شوند تا بتوانند در انواع فرهای پیتزا پزی و یا فرهای صنعتی و شیرینی پزی مورد استفاده قرار گیرند. اما وجه مشترک همه آنها پخش حرارت یکنواخت در تنور یا فر برای یکنواخت پخته شدن پیتزا یا هر ماده خوراکی دیگر می باشد.

 آجر نسوز حرارت بسیار بالا در حدود تا ۱۵۵۰ درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل می کند و در اثر وزن ظروف پیتزا دچار ترک یا شکستگی نمی شود. 

راهنمای خرید آجر نسوز فر پیتزا

راهنمای خرید آجر نسوز فر پیتزا

چنانچه در زمینه پخت غذاهای تنوری مانند پیتزا مشغول به کار هستید و یا برای شروع کار به فر صنعتی یا فر قنادی نیاز دارید حتما به این آجر نیاز خواهید داشت. آجر نسوز فر پیتزا در انواع سایز و شکل می تواند نیاز شما را پاسخ دهد.

این آجرها بسیار محکم هستند و طی فرآیند حمل و نقل دچار شکستگی نمی شوند و بنابراین از بابت ضایعات ناشی از جابه جایی خیالتان راحت باشد.

برای خرید آجر نسوز و آگاهی از انواع مختلف آن می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار نموده و محصول موردنظر خود را انتخاب نمایید. ما سفارش شما را در اسرع وقت و با حفظ کیفیت آن به دستتان می رسانیم.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *