مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ آجر نسوز چهار باغ

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ویژه آجر نسوز چهار باغقیمت روز آجر نسوز چهار باغ

آجر نسوز چهار باغ: در اصفهان بیش از نیم قرن تولید می شود، اصفهان یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید آجر است، این آجر در رنگ, ابعاد مختلف است. مواد اولیه از شیل و خاک نسوز از عمق معدن تهیه می شود. آجر نسوز اصفهان در نمای داخلی و بیرونی استفاده می شود، که بهترین سبک نمای معماری می باشد و طرفداران خاصی به خودش اختصاص داده، زیرا این آجر نمای زیبایی دارد و سبک خانه را متفاوت می کند.تولیدی بزرگ آجر نسوز چهار باغ

مشخصات ویژه آجر نسوز چهار باغ

مشخصات ویژه آجر نسوز چهار باغ امروزه مهندسان معماری و صنعت ساخت و ساز با به کارگیری بهترین نما که مواد اولیه آن از اعماق معندن استراحت می کنند و در اولویت آن ها است، که مصالح اصلی آن آجر می باشد، که در برابر گرما و سرما مقاوم باشد، که صنایع مشخصات آجر اصفهان با تمام سبک معماری سازگاری دارد. این محصول دارای سایز و رنگ های متنوعی است که مشتری هرطور بخواهد می تواند آن را خریداری و استفاده کند.

آجر به خشت هایی گفته می شوند که با قالب زدن و پخت آن در کوره به دست می آید. آجر یکی از مصالح اصلی ساختمان از قدیم تا الان مورد استفاده بوده و در ایران سابقه باستانی دارد زیرا برای انواع مساجد ها، خانه ها، آتشکده های دوره ی قدیم به کار برده شده است. یکی از بنای معروف طاق کسری است یا کف مسجد اصفهان مورد استفاده قرار گرفته است و هنوز مقاومت خود را دارد. امروزه با وجود ساختمان های بتونی از آجر برای نمای داخلی و بیرونی استفاده می شود که نمای ساختمان را چند برابر می کند.

آجر در بناهای باستانی دوره ی قدیم بوده، و در بناهای هخامنشی ها از سنگ تراشیده استفاده می شد ولی در شیوه ی ساختمانی از آجرها علاوه بر زیبایی در مقاوم بودن ساختمان نیز استفاده می شود. آجر نسوز از انواع خاک نسوز تهیه می شود، که در حرارت ۱۵۰۰درجه سانتی گراد پخته می شود، و انواع مختلفی دارد؛ آجر نسوز آلومینیومی، سیلیسی، نسوز ویژه و… تولید می شوند.

قیمت روز آجر نسوز چهار باغ

قیمت روز آجر نسوز چهار باغ قیمت آجر اصفهان با قیمت مناسب به فروش می رسد. این آجر را می توان از تمام مصالح فروشی ها تهیه کرد،در تهران نیز علاوه بر اصفهان و دیگر شهر ها آجر نسوز در رنگ و ابعاد مختلف تولید می شود، و به مشتریان خود با بهترین کیفیت عرضه می کند که می توان به طور عمده و محدود با توجه به مورد استفاده آن را خریداری کرد. کسانی که اطلاعات دقیقی در مورد آجر ندارند می توانند با مراجعه به نمایندگی بهترین آجر نسوز بخرند.

فرهاد قدسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09129741217

مجموعه آجر ساز شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *